Posted on: 6 listopada 2018 Posted by: Michal Comments: 0
Potwierdzone dobre opinie ITgenerator budują naszą renomę

Historia Internetu pokazuje, że co chwilę na rynku pojawiają się nowe aplikacje i serwisy społecznościowe, które w błyskawicznym tempie zyskują popularność i miliony użytkowników. Snapchat doskonale wpisuje się w ten trend.

Snapchat to komunikator stosowany na urządzeniach mobilnych, który umożliwia na wysyłanie zdjęć czy filmików do pojedynczych osób lub całych grup znajomych. Ewenementem aplikacji jest to, że przesyłany obraz może trwać maksymalnie 10 sekund i po tym czasie znika z serwera i nie ma szans na ponowne jego obejrzenie.

www.stef-tissot.com

Aplikacja została stworzona w 2011 roku przez dwóch studentów Stanford – Evana Spiegela oraz Roberta Murphy’ego. Obecnie korzysta z niego już ponad 100 milionów użytkowników, którzy przesyłają sobie około miliarda filmików i zdjęć dziennie.

Wartość aplikacji na trzy miliardy wycenił Mark Zuckerberg, ale jej twórcy uznali ofertę za zbyt niską i nie sprzedali Snapchata. Snapchat to kolejna aplikacja, która rewolucjonizuje Internet i na stałe zapisze się w jego najnowszej historii.