Posted on: 19 lutego 2019 Posted by: Michal Comments: 0
listwy podłogowe poznań bilety lotnicze anglia ceny

Świetną bazą wypadową na majówkę będzie Świnoujście. Nie wszyscy wiedzą, że to miasto, położone na 44 wyspach, oprócz morskiego klimatu, ma także wiele ciekawych atrakcji do zaoferowania.

Form spędzania wolnego czasu jest wiele. Spacery nadmorską promenadą i rozkoszowanie się urokiem bałtyckich plaż pozwoli zregenerować siły z dala od zgiełku miasta.

Jako, że jest to miejscowość uzdrowiskowa, wiele hoteli spa i ośrodków wypoczynkowych oferuje zabiegi zdrowotne i relaksacyjne. Co więcej, miasto posiada świetną sieć ścieżek rowerowych, więc dla aktywnych fizycznie i zwolenników jednośladów poleca się wycieczki.

Warto także zajrzeć do Muzeum Rybołówstwa Morskiego, które siedzibę ma w dawnym ratuszu. Również na miłośników militariów czekają fortyfikacje i podziemne miasto.

www.legowo.pl

Niecodzienną atrakcją turystyczną jest przeprawa promowa na drugi brzeg Świnoujścia oraz wejście na samą górę latarni morskiej, gdzie znajduje się taras widokowy. Kilka majowych wolnych dni to wspaniała okazja do przyjazdu Świnoujścia.

Można spędzić fantastyczny weekend i odpocząć.