Posted on: 11 listopada 2018 Posted by: Michal Comments: 0
pokrywka wodna gw 40 http://frezowanie-uslugi.pl/frezowania-tworzyw-sztucznych/

Negatywny wizerunek prywatyzacji, który utrwala się między innymi na bazie historii dotyczących wrogich przejęć, nie jest łatwy do zrównoważenia. Jednak trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że w pewnych okolicznościach zmiana statusu własności firm państwowych to dla nich jedyny ratunek i szansa, aby zachować przynajmniej część miejsc pracy.

Oczywiście będzie tak jedynie wówczas, gdy procesy prywatyzacyjne będą prowadzone w sposób uczciwy, z poszanowaniem prawa oraz ekonomicznych interesów państwa i ludzi, którzy w danym zakładzie znaleźli etaty. Dobry inwestor, który ma wyobraźnię i pomysły, jest w stanie tchnąć nawet w podupadający zakład przemysłowy nowe życie.

www.dododom.pl

Tym sposobem industrializacja pokazuje swoje twórcze oblicze. Sprawne zarządzanie, wdrażanie nowych technologii i kreatywne podejście do marketingu potrafią zdziałać cuda.

Mamy na to w Polsce świetne przykłady, więc nie należy zawsze podchodzić do planów prywatyzacyjnych jak do jeża. Przy odrobinie dobrej woli rozwiązanie to może dać stabilną pracę ludziom na wiele lat.