Posted on: 19 kwietnia 2019 Posted by: Michal Comments: 0
www.oce.info.pl wordpress szablony

Właściwe pozycjonowanie artykułów może sprawić, że nasz portal internetowy zaczną odwiedzać setki tysięcy internautów. Jeśli wchodzimy na rynek z nową gazetą i zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób kupiło przynajmniej jej pierwszy numer, musimy zainwestować sporo pieniędzy w reklamę i promocję. W przypadku internetowego serwisu internetowego jest oczywiście podobnie, chociaż o wiele lepsze rezultaty może nam przynieść dobre pozycjonowanie zamieszczanych treści.

Na czym ono polega? Najkrócej rzecz ujmując na tym, aby dany artykuł wyświetlał się na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Jeśli właściwie wypozycjonujemy artykuł np. o zmianach w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej, każda osoba szukająca w Internecie informacji na ten temat, poprzez wyszukiwarkę trafi właśnie na naszą stronę.

Aby tak się stało, należy odpowiednio zaprojektować naszą stronę, a także pamiętać o dobraniu właściwego tytułu, tzw. tagów do artykułu, w a nim samym umieścić odpowiednią liczbę tzw. słów kluczowych.

www.klubdutkiewicza.pl

Jeśli nasz portal internetowy jest optymalnie pozycjonowany, szybko okaże się, że odwiedza go mnóstwo czytelników i to pomimo tego, że nie wydaliśmy ani złotówki na reklamę.