https://exeller.be/ brukowa kostka w warszawie kostka brukowa warszwa warszawa kostka

Kadry decydują o wszystkim – aż dziw bierze, że tak trafny z punktu widzenia dowolnego systemu gospodarczego slogan, ukuł jeden z twórców praktycznego socjalizmu, Włodzimierz Lenin. Prawdą jednak jest, że bez dobrych pracowników żadna firma nie ma szans na prosperowanie.

Nie zmienią tego najlepsze plany i strategie, najlepsze zaplecze produkcyjne i gruby plik intratnych kontraktów. Dobry pracownik jest zmotywowany i chętny do rozwoju.

Wie, że od jego zaangażowania zależy pozycja firmy. Jeśli jest silna, to jest duża szansa na stabilne zatrudnienie i coraz wyższe zarobki.

Socjalizm różni się od kapitalizmu między innymi tym, że nie skłania pracownika, aby się starał i rozwijał. Załodze się należy, więc załoga musi dostać – z takiego założenia wychodzono i była to jedna z licznych przyczyn krachu tamtego systemu.

szczepionki.net.pl

W kapitalizmie pracownikowi nie musi być źle – może mu być dużo lepiej. Potrzeba w tym celu sprawnego zarządzania, dobrych wyników ekonomicznych i ludzi, którym chce się pracować we własnym interesie.