Posted on: 31 grudnia 2018 Posted by: Michal Comments: 0
https://www.dekarbud.pl/PL-H57/podnosnik-koszowy-w-murowanej-goslinie.html oczyszczalnie przydomowe choszczno

Na rynku poznańskim prężnie działa kilkanaście firm, które oferują usługi cnc. Oto lista niektórych z nich z krótką charakterystyką. Pozwoli ona wybrać miejsce odpowiadające indywidualnym potrzebom projektowym:

 • Agroster – 25 lat doświadczenia, producent detali indywidualnych i powtarzalnych serii. Prace realizowane dla branż: budowniczych, przemysłowych, farmaceutycznych, kosmetycznych, hydraulicznych, rolniczych oraz spożywczych.

  Zlecenia są wykonywane na następujących materiałach: stal zwykła, nierdzewna i kwasoodporna, mosiądz i miedź, aluminium oraz tworzywa sztuczne. Firma oferuje rozwiązania dla klientów, którzy szukają odpowiednich elementów, współgrających z mediami typu: woda, gaz, paliwo, różnorodne oleje, beton, chemikalia i substancje spożywcze;

 • Kazimieruk cnc – 50 lat doświadczenia, największe doświadczenie w zakresie obróbki skrawieniem. Firma zajmuje się przede wszystkim obróbką materiałów takich jak: stal węglowa, stopowa i specjalna oraz metale kolorowe, ale i tworzywa sztuczne. Projekty wykonywane są dla wszelkich sektorów z zakresu motoryzacji, przemysłu, rolnictwa oraz przetwórstwa.

  Indywidualne podejście i bardzo duże doświadczenie pozwala na produkcję najbardziej skomplikowanych elementów z różnych materiałów i w efekcie – najbardziej rozmaitych kształtów;

 • Num-tech – bardzo młoda firma, zdobywająca swoje doświadczenie za granicami Polski. Oferuje toczenie i frezowanie cnc, a ponad to: szlifowanie, obróbkę elektroerozyjną, ślusarską i wsparcie na podstawie licencji Power MILL. Ponad to gwarantuje powtarzalność produkcji seryjnych i odtwarzanie poprzednich kształtów, dzięki reverse engineering (inżynieria odwrotna);
 • BROCAR – 20 letnie doświadczenie, specjalista w nowoczesnym cięciu strumieniem wody i plastycznej obróbki blachy. Firma posiada biuro technologiczne w Plewiskach, a w niej pracuje wykwalifikowana kadra inżynierska;
 • Centrum Edukacyjno Technologiczne Lidia Adamczak – szczególne miejsce na mapie Poznania, w którym pracują dziesiątki wykwalifikowanych pracowników.

  Oprócz oferty obróbki skrawieniem, zakład wyróżnia się realizacją współczesnych technik pomiarowych. Firma realizuje projekty: seryjne, średnioseryjne i jednostkowe. Frezowanie CNC odbywa się tu na frezarkach 3,4 i 5-osiowych. Są one sterowane numerycznie.

Jak widać, rynek poznański jest bogaty w usługi cnc. Każda wymieniona wyżej propozycja zajmuje się na pierwszy rzut oka tym samym, ale ich wyróżniki są zupełnie różne. Dokonując wyboru danej oferty, warto przeanalizować te atrybuty i zdecydować się na rozwiązanie szyte na miarę potrzeb i założeń.