Posted on: 17 maja 2019 Posted by: Michal Comments: 0
Exit popup – co to jest?

Coraz więcej osób traktuje Internet jako receptę na każdy problem. Trudno zresztą zadać pytanie, na które ktoś by już nie odpowiedział w sieci.

Zapchała Ci się zmywarka i nie wiesz co zrobić? Nie możesz zdjąć pierścionka z palca? A może twoja świnka morska od dwóch dni nic nie chce jeść i nie wiesz, co zrobić? Kiedyś były to problemy niemal nie do rozwiązania. Trzeba było poradzić się znajomych albo udać się do jakiegoś eksperta.

Dzisiaj to już żaden problem – na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdziemy na internetowych stronach informacyjnych. Naprawdę trudno wyobrazić sobie problem, z którym już ktoś przed nami by się nie zetknął i nie opisał rozwiązania w Internecie.

Część odpowiedzi na nasz problem znajdziemy na profesjonalnych stronach informacyjnych, gdzie rozwiązania podają eksperci, ale większość to odpowiedzi udzielane na forach przez zwyczajnych internautów. Ci dzielą się na różnych stronach radami dotyczącymi każdej dziedziny życia – od remontu mieszkania, przez zdrowie aż po problemy osobiste.

Oczywiście należy do nich podchodzić z dystansem zwłaszcza, gdy chodzi o tak poważne sprawy jak np. nasze zdrowie.

Internet nigdy nie zastąpi wizyty u lekarza.